kochamy pracować dla tych, którzy nie chcą odgrywać scenariuszy i do niczego pozować. pozwalamy aby wasz dzień toczył się własnym torem a my chwytam ujęcia prawie niezauważeni.

jesteśmy dyskretni, bardzo dyskretni. nie nosimy ze sobą masy sprzętu, i bardzo możliwe, że wasi goście nawet nie zauważą że mieliście filmowca weselnego. w skrócie, sfilmujemy wasze wesele „od środka”, nie z pozycji widza a tym bardziej reżysera.

otrzymacie artystyczną historię, oryginalny obraz waszego dnia, który za 50 lat będzie piękny i atrakcyjny tak samo jak dziś.

nasze podejście do tworzenia filmów weselnych jest proste ale unikatowe.

tworzymy artystyczne filmy w kinowym stylu nie wtrącając się program dnia pary dla której pracujemy. staramy się bezproblemowo wtapiać w każdy dzień ślubu, używając małego sprzętu i bardzo minimalistycznego podejścia.  nasz cel to dyskretnie stworzyć piękną, artystyczną wizję dnia waszego ślubu.

zamiast przynosić ze sobą masę wielkiego i intruzyjnego sprzętu filmowego, używamy naturalnego światła i kompozycji jako naszych narzędzi.

byliśmy w wielu miejscach na świecie, poznaliśmy wielu wspaniałych ludzi i najważniejsze rzeczy jakich się nauczyliśmy, to, że w życiu należy skupiać się tylko na rzeczach na prawdę ważnych a szczęście i piękno przeważnie znajdziemy w rzeczach małych i prostych.

zagraniczni filmowcy ślubni, którzy przekazywali nam swoją wiedzę powtarzali często – „more often less is more”  – czyli „bardzo często mniej znaczy więcej”. takie podejście stosujemy tworząc filmy weselne. zatrzymujemy się w miejscu obserwując co się dzieje naokoło nas. nie musimy fanatycznie filmować wszystkiego co przed sobą widzimy. zwalniając trochę, możemy zobaczyć więcej, dodać więcej „jakości” do waszego filmu.

90% czasu każde z nas używa jednej małej kamery i jednego obiektywu. nic nas nie ogranicza i daje nam to mnóstwo kreatywnej wolności żeby stworzyć lepszy film weselny. 

pracując tak, możemy skupić się na znalezieniu odpowiedniego kadru, światła, ujęcia nie polegając na ekipie filmowej czy niepotrzebnym sprzęcie. wpasowujemy się w otoczenie ciesząc się każdą minutą. często robimy krok w tył i pozostajemy niezauważeni żeby nie zakłócić chwili, atmosfery miejsca i panujących tam emocji. przekłada się to na wynik naszej pracy, na to, co uchwycimy naszą kamerą.