emilia

w CINEMI STUDIO:

fotografia, video, edycja foto

prywatnie:

chociaż fotografia to moja zdecydowanie największa pasja, której poświęcam maksimum czasu wolnego to mam również bzika na punkcie hiszpani (i wszystkiego co z nią związane). relaksuję się przy ciężkich brzmieniach (bardzo ciężkich) a jeśli jeszcze czasem uda mi się wyrwać na koncert ulubionego zespołu to OJACIE! 😉

godzinami mogę gapić się w gwiazdy, obserwować satelity, zaćmienia, szukać konstelacji, planet… łukasz wciąż nie potrafi zrozumieć jak można tyle czasu o tym gadać i po raz setny, z zegarkiem w ręku wyczekiwać kolejnego przelotu stacji kosmicznej 😉 miłość do tego co na niebie połączyłam z moją pasją – i tak o to zarywam nocki fotografując niebo.

 

web-110
web-107

łukasz

w CINEMI STUDIO:

wodzirej, video, fotografia, edycja video

prywatnie:

uwielbiam gitarę, dobrą muzykę i ciekawy film ale najbardziej lubię dźwięk ciszy w samym środku lasu. choć kocham gapić się w niebo to nie rozumiem ile można gadać o gwiazdach. ile w ogóle można gadać.

naszą największą wspólną pasją są nasze dzieci, słowo nuda dla nas już nie istnieje.

dzielimy wspólną miłość do muzyki, fotografii i filmu – dlatego razem tworzymy CINEMI STUDIO, robimy to co kochamy i czym możemy podzielić się z wami.

„Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu.”

konfucjusz